Volat můžete i o víkendech do 16:00

 Prodáme Otopná tělesa výhodně

Otopná tělesa CosmoNova

Desková otopná tělesa COSMO 

to jsou klasické radiátory, tak jak je znáte. Jsou tedy určena pro použití v nejrůznějších, ale i speciálních oblastech.

Naše deskové radiátory mají schopnost rychlé regulace při minimálním objemu vody. Ta je dosažena plochými asymetrickými vodními kanálky. Díky inteligentní koncepci je i při nízkých provozních teplotách dosahován maximální topný výkon, což zaručuje tepelnou pohodu při úsporné spotřebě energie.

Revoluční technologie středového připojení COSMO poskytuje až do poslední minuty optimální svobodu při plánování a rozhodování, čímž stanoví nová měřítka pro ostatní otopná tělesa. Navíc deskové radiátory COSMO spojují nejvyšší technické nároky s estetickým designem.

Veškerá koupelnová otopná tělesa COSMO jsou známá svou vysokou kvalitou vůči mnoha dalším výrobcům otopných těles. To znamená pro architekty, projektanty a stavitele tu nejvyšší kvalitu v oblasti zpracování a provozu.

Moderní desková a modernizační otopná tělesa COSMO jsou nositeli znaku jakosti ECO, který zaručuje kompatibilitu se všemi obnovitelnými zdroji energie. Zda se jedná o tepelné čerpadlo, solární zdroj, biomasu/dřevo, dálkové vytápění, olej nebo plyn, vždy je skvěle zaručen účinný přenos tepla a komfortní pohodlí při topení.

Nehledáte řemeslníka? Stačí vám pouze materiál? Jsme schopni domluvit lepší cenu než kde jinde.

 Zavolejte a můžeme to probrat.

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete dostávat informace o novinkách a slevách pomocí emailové schránky? Přihlaste se k odběru zadáním vaší emailové adresy.

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!