Volat můžete i o víkendech do 16:00

Služby

Montáž a opravy vodovodních sítí

Montáž a opravy vodovodních sítí jsou důležitou součástí vašeho bydlení, které se nesmí podceňovat.

Instalace a servis topení

Instalace a servis topení zajišťuje správný a bezproblémový chod topného systému, což přispívá k pohodlnému a úspornému vytápění domu.

Montáž a údržba koupelnového vybavení

Montáž a údržba koupelnového vybavení je důležitým prvkem pro správné fungování a estetický vzhled tohoto prostoru v každém domě.

Návrh a realizace rozvodů podlahového topení

Návrh a realizace rozvodů podlahového topení je důležitým krokem při vytváření účinného a ekonomického systému vytápění, který

Opravy a výměny kotle a kotelen

Opravy a výměny kotle a kotelen jsou nezbytné pro udržení správného funkcionování topného systému a zajištění efektivního vytápění domu.

Instalace a servis plynových sítí

Instalace a servis plynových sítí zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz distribuce plynu do domácností a průmyslových objektů.

Montáž a údržba solárních systémů

Montáž a údržba solárních systémů jsou klíčové pro dlouhodobou a efektivní využitelnost sluneční energie jako obnovitelného zdroje.

Montáž tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla si vyprodukují až 2/3 tepla ze vzduchu, zajistíme vám ideální chod díky správnému výběru a pomůžeme s dotacemi.

Odvodňování a čištění odp

Odvodňování a čištění odpadních vod jsou klíčové procesy pro udržitelné hospodaření s vodou a ochranu životního prostředí.

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete dostávat informace o novinkách a slevách pomocí emailové schránky? Přihlaste se k odběru zadáním vaší emailové adresy.

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!